Zostaw nam swoje dane, a na pewno skontaktujemy się z Tobą

Doświadczenie

11 lat doświadczenia daje nam mnóstwo powodów do dumy.

Ponad 5 000 zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka naszej firmy. Wyprodukowaliśmy już ponad 21 000 urządzeń – wiemy, jak robić po prostu dobre rzeczy.

Ministerstwo Skarbu Państwa

Centrala nawiewno-wywiewna GOLEM G-5 z nawilżaniem, filtracją, komorą mieszania, nagrzewnicą i chłodnicą obsługuje Centralne Archiwum Ministerstwa Skarbu. Centrala realizuje pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza, które jest zgodnie z zapotrzebowaniem ogrzewane lub schładzane, nawilżane lub osuszane. Odzysk ciepła jest realizowany za pomocą recyrkulacji. System automatyki kieruje pracą urządzenia utrzymując ściśle zadane parametry temperatury i wilgotności w pomieszczeniach archiwum. Wydatek centrali: 12.500 m³/h.

POLPHARMA S.A. Nowa Ampułkarnia

11 central klimatyzacyjnych GOLEM w wykonaniu higienicznym — łączna wydajność central 392 000 m³/h powietrza. Centrale z pełną obróbką cieplno-wilgotnościową, wyposażone w blok nawilżania parowego, glikolowy odzysk ciepła, chłodnice i nagrzewnice wodne, filtrację powietrza o dokładności od G4 do H14.

Sieć MEDIA MARKT

Katowice, Warszawa, Rzeszów, Kielce Sieć MEDIA MARKT jest stałym klientem Clima-Produkt. Dostarczyliśmy centrale do klimatyzacji i wentylacji do sklepów w Katowicach, Kielcach, Rzeszowie i Warszawie. Przykładowo, obiekt w Katowicach został wyposażony w Centralę GOLEM D-9 nawiewno-wyciągową z nagrzewnicą, chłodnicą, tłumikami oraz filtracją, która obsługuje halę sprzedaży MEDIA MARKT. Odzysk ciepła realizowany jest za pomocą recyrkulacji. Wydatek centrali: 55 000 m ³/h. Zaplecze socjalno-biurowe jest obsługiwane przez centralę GOLEM D-2.

BROWAR ŻYWIEC

Rozlewnia D Dwie centrale dachowe bezkanałowe KRONOS DRX-1 z dwustopniowym odzyskiem ciepła (recyrkulacja + wymiennik krzyżowy) o wydatku 5 000 m³/h. Centrale składają się z jednostki naddachowej i poddachowej, co eliminuje konieczność prowadzenia kanałów wentylacyjnych. Wyposażone są w wymiennik krzyżowy, zespoły wentylatorowe, filtry powietrza, nagrzewnice, układ przepustnic oraz nawiewnik wirowy. Dzięki wbudowanemu wymiennikowi krzyżowemu możliwy jest odzysk ciepła z powietrza wywiewanego i przekazywanie go do powietrza nawiewanego. Pozwala to na znaczne ograniczenie poboru energii potrzebnej do ogrzania hali produkcyjnej. Nawiewnik wirowy umożliwia kształtowanie strumienia powietrza nawiewanego w zależności od potrzeb.